Snippet Pro

iOS için Video Oluşturma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 1.99 TL.
  • Boyut 14.0 MB
  • Version 1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Applause PTY LTD
Snippet Pro uygulamasını kullanarak en özel anlarınızı video haline getirerek değerli birer hatıraya dönüşmesini sağlayabilirsiniz.

Snippet Pro uygulamasını kullanarak en özel anlarınızı video haline getirerek değerli birer hatıraya dönüşmesini sağlayabilirsiniz.

Hatıralara değer veren kullanıcıların çok hoşuna gidecek olan Snippet Pro uygulamasını iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza sadece indir butonuna basarak çok kolay şekilde yükleyebilirsiniz. Kolay kullanım özelliğine sahip olan menüsü sayesinden rahat kullanım imkanı sunan uygulama ile en özel hatıralarınızdan videolar yaratabileceksiniz.

Snippet Pro uygulaması ile video oluşturmak için bir saniyelik kısa videolar çekecek ve bunları birleştirerek özel bir video hazırlayabileceksiniz. Uygulama ile hamilelik sürecinizin, bebeğinizi doğduğu günden itibaren büyüme sürecini, kalbinizin sahibi ile başlayan özel yolculuğunuzu video haline getirerek mükemmel birer anı yaratabilirsiniz. Çok severek kullanacağınız Snippet Pro uygulamasını iOS veri tabanlı olan tüm cihazlarınıza hemen kolayca yükleyebilir ve video oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Snippet Pro indir